Spartherm

Krbařství   >   Krbové vložky   >   Spartherm

O společnosti

Spartherm Feuerungstechnik GmbH je jedním z největších výrobců krbových vložek a krbových kamen v Německu. Díky vysoké kvalitě a modernímu designu svých krbových vložek a kamen se stala významným hráčem na trhu známým po celé Evropě.

9.jpg

8.jpg

3.jpg

6.jpg

Technologie

Krbové vložky Spartherm nabízí nejen nejmodernější design, každá vložka se také může pochlubit excelentní technologií a konstrukčním zpracováním.

Nepřeberné množství modelů umožní zabudování do jakéhokoliv typu krbu. V základní nabídce najdete několik desítek různě velkých a různě výkonných krbových vložek s rovným prosklením, stejně jako s rohovým, zaobleným, prizmatickým či prosklením do tvaru „U“. Navíc specialitou tohoto předního německého výrobce krbových vložek je výroba atypických modelů přesně dle přání zákazníka.

5.jpg

1.jpg

Regulace hoření

Veškerý vzduch pro hoření je přiváděn do krbové vložky prostřednictvím speciální příruby. Nemusíte tak spalovat vzduch z obytných místností, ale do krbu jej můžete přivést z půdy, sklepa, technické místnosti, či z exteriéru. Tento vzduch pro hoření je regulován pomocí jedné ovládací kličky. Tím je zajištěna naprosto komfortní regulace hoření.

V krbových vložkách Spartherm je pod litinovým roštem ukryt prostorný popelník usnadňující údržbu krbu.

15.jpg
14.jpg

Čistý design

Další možností je zvolit si z několika typů dvířek. Můžete sáhnout po dvířkách s kovovým rámem, nebo dvířkách, která mají po celé ploše sklo po okrajích potištěné černou barvou. Navíc je možné objednat na přání dvířka z broušené oceli, či dozdobené jinými barevnými kovy.

4.jpg

10.jpg

Web výrobce