Grilování

Krbařství   >   Grilování
G11.webp

BIG GREEN EGG

Co je tajemstvím Big Green Egg? Vlastně je to spíše kombinace více věcí. Je to keramika, která odráží teplo, díky čemu vzniká proudění vzduchu, které způsobuje, že takto připravená jídla jsou vyjímečně křehká. Je to dokonalá cirkulace vzduchu, která rovnoměrně připravuje potraviny při požadované teplotě. A je to skutečnost, že teplotu je možné regulovat a udržovat absolutně přesně. Ani extrémní venkovní teplota nemá díky kvalitní a tepelně izolované keramice nějaký vliv na teplotu uvnitř EGG. A v neposlední řadě je to jeho vzhled a přírodní způsob přípravy jídla.

Big Green Egg má rozsah teploty od 70°C do 350°C, díky čemu můžete použít všechny kulinářské techniky.

Pro každý model je k dispozici praktické příslušenství.

G10.jpg

G7.jpg

Nepřímé pečení s keramickým conveggtorem

Kromě grilování, pečení, napařování, wokování a uzení je Big Green Egg vytvořené i na pomalé vaření větších kusů masa nebo pomalé dušení jemných ingrediencí, jako jsou mořské plody či rybí filety. Pomocí keramického convEGGtoru lehce přeměníte Big Green Egg na pec. ConvEGGtor funguje jako tepelný štít, který chrání potraviny před přímým vyzařováním tepla z uhlí. To zabezpečí pomalý proces přípravy jídla. Jak použijete i kámen na pečení Baking Stone (nazývaný i jako kámen na pizzu), bez problémů upečete ten nejchutnější chléb a pizzu s autentickou, křupavou kůrkou. Možnosti přípravy jídla s EGG jsou nekonečné. Vyzkoušejte je všechny a popusťte uzdu fantazii.

Doživotní kvalita

Za Big Green Egg si 100% stojíme. Proto získáte doživotní záruku na materiál a konstrukci všech keramických dílů EGG. Zařízení je vyrobené z výjimečně kvalitní keramiky. Tento materiál má extrémní izolační vlastnosti a v kombinací s různými patentovanými komponenty získává EGG svoji jedinečnost. Keramika odolává extrémním teplotám i teplotním výkyvům. Zařízení EGG můžete používat nesčetněkrát bez toho, aniž by poklesla jeho kvalita.

G3.jpg

G8.jpg

G12.jpg

G4.jpg

Web výrobce

Hearthstone

Pokud preferujete klasické grilování, máme v nabídce litinové venkovní ohniště od firmy Hearthstone.

Ohniště je vyrobeno s kvalitní litiny, která dlouho drží teplo a je určeno pro grilování a vaření na přímém ohni.

Na výběr je ze dvou typů roštů. Klasický rošt s mřížkou, který je ideální pro tradiční přímé grilování steaků či zeleniny.

Nebo pak plný rošt tzv. plancha, který je ideální pro přípravu menších kousků nebo špízů.

Litinové ohniště Hearthstone je v nabídce v provedení s nízkým stojanem jako klasické ohniště, nebo s vysokým stojanem jako zahradní gril.

H6.jpg

H5.jpg

H1.jpg

H3.jpg

Web výrobce