Kalfire

Krbařství   >   Krbové vložky   >   Kalfire
6.jpg

O společnosti

Nizozemská rodinná firma Kalfire byla založena v roce 1981 pánem a paní Van Melick. Hlavním krédem společnosti je osobní přístup a vztah se zákazníky.

Produkty Kalfire jsou CE schváleny a vyráběny podle nejvyšších standardů kvality. Při jsou použity jen ty nejlepší materiály a osvědčené výrobní techniky.

Charakter rodinné společnosti se promítá i do důrazu na kvalitu a originalitu produktů ve spojení s moderním designem a novými technologiemi.

15.jpg

11.jpg

Technologie

Plynové krbové vložky Kalfire  jsou moderní a velmi technicky vyspělé. Jsou řešením pro ty, kteří ocení krásu a komfort.

Krbové vložky Kalfire jsou jedinečné svým designem, precizním zpracováním, dokonalou imitací realistického hoření a širokou škálou modelů (čelní, rohové nebo třístranné prosklení), možností provozu v ECO režimu s 40% úsporou plynu a jmenovitého tepelného výkonu.

Velký důraz je kladen na bezpečnost provozu, díky třem různým bezpečnostním prvkům patří krbové vložky Kalfire k nejbezpečnějších na trhu.

Díky vyváženému systému odtahu spalin pracují vložky nezávisle na vzduchu v místnosti, ve které jsou umístěny. Je možné je tak instalovat prakticky do každé domácnosti. Jsou vhodné i do bytů, kde není vždy možné využít klasický komín a díky své vzduchotěsnosti také do pasivních domů.

Díky plynovým krbům společnosti Kalfire nemusíte ztrácet čas nákupem dřeva, jeho skladováním, doplňováním a vynášením popela.  Čistění skla ( maximálně dvakrát ročně) je díky systému Easy door oproti konkurenci velmi jednoduché.

29.jpg

28.jpg

16.jpg

25.jpg

Řada ECO - line

Sortiment plynových krbových vložek Kalfire je rozdělen na dvě produktové řady podle použitého typu hořáku. Řada ECO-line je vybavena speciálním 3D hořákem. Masivní šířka hořáku - 10 cm - dodává ohni třetí rozměr. Keramický difuzor v hořáku zajišťuje stabilní výšku plamene a optimální spalování. Tento typ hořáku nejlépe vynikne v podlouhlých horizontálních krbech. Krbové vložky jsou standardně dodávány s dekorační náplní v podobě keramických polen, kterou můžete zdarma nahradit bílými, béžovými nebo šedými kameny a za příplatek také setem keramických polen Exclusive a Kryptonitem.

17.jpg

8.jpg

Řada Prestige

Řada Prestige je vybavena patentovaným Prestige hořák zajišťujícím bezkonkurenční realistický vzhled hoření. Prestige hořáky jsou integrovány do keramických polen, která jsou naskládána v krbu do tvaru pyramidy. Výsledkem jsou vysoké a objemné plameny.

Fairo-hybride ECO-prestige vuurbeeld.jpg

21.jpg

27.jpg

nsg.jpg

Generátor jisker (NSG)

Kalfire neustále usiluje o inovaci a hledání dokonalosti. Jednou z nejnovějších inovací vyvinutých přímo v Kalfire je generátor přírodních jisker (NSG). Tato technologie je k dispozici jako volitelná výbava pro všechny modely plynových krbů Kalfire, které jsou vybaveny Prestige hořákem. Generátor přírodních jisker vytváří malé jiskry, které unikají z plamenů a pomalu vyhořívají, což má za následek neuvěřitelně realistickou simulaci hoření dřeva.

Simulace žhnutí uhlíků

Speciálně vyvinutý materiál Kal-glow vytváří efekt žhnutí během hoření. U krbových vložek řady s Prestige hořákem lze pro ještě realističtější efekt zvolit funkci hybrid – LED osvětlení umístěné pod hořákem, které přidá záři žhavých uhlíků.

žhnutí.jpg

30.jpg

1.jpg

Dodavatele-Kal-fire-Technologie-Eco.jpg

Úsporný režim ECO

K osmi normálním režimům nastavení intenzity přívodu plynu pro hoření přidává ECO-line devátý: ECO režim. V tomto režimu plynový ventil krbu přivádí plyn do korpusu se střídající se intenzitou. To vytváří realistický efekt skutečného ohně s o 40 % nižším výdejem tepla a za použití o 40 % méně plynu.

Dálkové ovládání

Součástí balení krbové vložky je dálkové ovládání opatřené displejem zobrazujícím čas, teplotu a výšku plamenů. Ovládání může zároveň sloužit jako termostat, neboť má zabudováno čidlo na měření teploty, podle které lze spínat a vypínat hoření.

23.jpg

10.jpg

14.jpg

Web výrobce