HASE

Krbařství   >   Krbová kamna   >   HASE

O společnosti

HASE, přeloženo z němčiny, znamená zajíc. Manufaktura na kamna je již řadu generací rodinným podnikem. Krbová kamna vyrábí HASE již více než 40 let v německém městě Trier. V sídle společnosti vymýšlí, navrhují a vyrábí kvalitní a vysoce řemeslně zpracovaná kamna. Rozsáhlá odbornost je zřejmá v každém detailu. Kamna HASE jsou vyrobena tak, aby sloužila a dělala radost každý den po celé desítky let.

9.jpg

5.jpg

11.jpg

22.jpg

Technologie

Při výrobě jsou kombinovány nejmodernější výrobní postupy s poctivou ruční prací a tak vznikají krbová kamna 100% "made in Germany". Ten kdo se rozhodne pro krbová kamna HASE, získá více než jen jeden benefit. Může se spolehnout na nejlepší kvalitu výroby a design, který je nadčasový a elegantní pro každý interiér. V manufaktuře HASE jsou kamna vyráběna s velkým důrazem na detail. Proto si všechny procesy výroby realizují v HASE sami. Keramika kachlí se vyrábí tradiční ruční prací, stejně tak žáruvzdorné tvarovky, které slouží jako vystýlka ohniště a stejně tak i krbová kamna. Tak může HASE zajistit, že krbová kamna kdykoliv plní nejvyšší standardy na kvalitu a design.

Pestrost provedení

Krbová kamna od HASE jsou dostupná v mnoha modelech, tvarech a barvách. S keramikou, mastkem a nebo s čistou ocelí ve čtyřech metalických barvách. HASE má ta správná kamna pro jakýkoliv interiér a stejně tak i pro nízkoenergetické domy. Mnohá krbová kamna jsou nezávislá na přívodu vzduchu z místnosti a jsou testována podle Německého institutu pro stavební techniku DIBt.

23.jpg

13.jpg

2.jpg

Proč si vybrat HASE?

  • Kamna jsou vyráběna 100% v Německu.
  • Design kamen je navržen tak, aby byl jednoduchý a krásný. Důkazem nadčasového a propracovaného vzhledu jsou i mnohá ocenění za design.
  • Tělesa kamen jsou z robustních ocelových plátů.
  • Keramika je vyráběna ručně, každý kus kamen je originál.
  • Kamna mají velmi nízkou spotřebu dřeva s účinností více než 80%. Dřevo, které je spáleno uvolňuje jen minimální množství oxidu uhličitého a téměř žádný jemný prach
  • V každých kamnech HASE je vzduch přiváděn přesně tam, kde je potřeba – díky sofistikovanému systému vzduchových kanálů, speciálně vyvinutému pro každý model kamen. S regulátorem vzduchu lze plameny ohně přesně řídit a spalování v kamnech je vždy čisté.
  • V kamnech HASE vždy hoří krásný a výrazný oheň.
  • Kvalita kamen HASE je trvalá a kamna Vám budou sloužit po mnoho let, včetně dostupnosti náhradních dílů.
24.jpg

7.jpg

4.jpg

1.jpg

Web výrobce