Spartherm

 

                                                        Arte 3RL - 100h - 4S                                                                                                                       

Očekáváte-li od svého krbu dlouhou životnost, snadnou regulaci hoření, vysokou účinnost spalování a především nadstandardní kvalitu, pak je pro Vás Spartherm jistě ta správná volba. 

Nepřeberné množství modelů umožní zabudování do jakéhokoliv typu krbu. V základní nabídce najdete několik desítek různě velkých a různě výkonných krbových vložek s rovným prosklením, stejně jako s rohovým, zaobleným, prizmatickým či prosklením do tvaru „U“. Navíc specialitou tohoto předního německého výrobce krbových vložek je výroba atypických modelů přesně dle přání zákazníka.

Další možností je zvolit si z několika typů dvířek. Můžete sáhnout po dvířkách s kovovým rámem, nebo dvířkách, která mají po celé ploše sklo po okrajích potištěné černou barvou. Navíc je možné objednat na přání dvířka z broušené oceli, či dozdobené jinými barevnými kovy.

Veškerý vzduch pro hoření je přiváděn do krbové vložky prostřednictvím speciální příruby. Nemusíte tak spalovat vzduch z obytných místností, ale do krbu jej můžete přivést z půdy, sklepa, technické místnosti, či z exteriéru. Tento vzduch pro hoření je regulován pomocí jedné ovládací kličky. Tím je zajištěna naprosto komfortní regulace hoření.

V krbových vložkách Spartherm je pod litinovým roštem ukryt prostorný popelník usnadňující údržbu krbu.

Součástí každé krbové vložky je centrální regulace procesu hoření pomocí jednoho ovládacího prvku. Aby byla regulace pro uživatele pohodlnější, tak součástí každé vložky je klička, jež se na ovládací prvek nasazuje.

Všechny krbové vložky jsou v místě spalovací komory vyloženy žáruvzdorným materiálem, který je schopen akumulovat teplo. Tím tento materiál chrání kovový korpus krbové vložky a zároveň vytváří ideální prostředí pro účinné, efektivní a čisté spalování.

Varia 2L - 100h -4S

Varia Bh - 4S

Arte U - 70h - 4S

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.

Poslední aktualizace 12. června 2015.