Kal-fire

V našem sortimentu naleznete vysoce kvalitní holandské plynové krbové vložky značky Kal-fire.

Plynové krbové vložky Kal-fire  jsou moderní a velmi technicky vyspělé. Jsou řešením pro ty, kteří ocení krásu a komfort.

Díky plynovým krbům společnosti Kal-Fire nemusíte ztrácet čas nákupem dřeva, jeho skladováním, doplňováním a vynášením popela.  Čistění skla ( maximálně dvakrát ročně) je díky systému Easy door oproti konkurenci velmi jednoduché.

Krbové vložky Kal-fire jsou jedinečné svým designem, precizním zpracováním, dokonalou imitací realistického hoření ohně díky 3D hořákům, širokou škálou modelů (čelní, rohové nebo třístranné prosklení), možností provozu v ECO režimu s 40% úsporou plynu a jmenovitého tepelného výkonu. Velký důraz je kladen na bezpečnost provozu, díky třem různým bezpečnostním prvkům patří krbové vložky Kal-fire k nejbezpečnějších na trhu.

Sortiment plynových krbových vložek Kal-fire je rozdělen na dvě produktové řady - Fairo ECO-line a Fairo ECO-PRESTIGE.

Řada ECO-PRESTIGE se kromě všech charakteristik, výhod a technických předností řady ECO-line může pochlubit jedinečnou technologií, vytvářející opravdu dokonalou imitací hoření. Pro dotvoření efektu lze doobjednat LED osvětlení pod hořákem, které přidá záři žhavých uhlíků.

Plynové vložky neslouží jen pro okrasu, ale také pro vytápění. S účinností minimálně  83 % vytopí prostor až do 100 m2. Zároveň jsou vyráběny v souladu s nejpřísnějšími ekologickými normami.

Díky vyváženému systému odtahu spalin pracují vložky nezávisle na místnosti, ve které jsou umístěny. Je možné je tak instalovat prakticky do každé domácnosti. Jsou vhodné i do bytů, kde není vždy možné využít klasický komín a díky své vzduchotěsnosti také do pasivních domů.

Dálkové ovládání opatřené displejem zobrazujícím čas, teplotu a výšku plamenů je součástí balení. Ovládání může sloužit zároveň jako termostat, neboť má zabudováno čidlo na měření teploty, podle které lez spínat a vypínat hoření. Krbové vložky mohou být za příplatek vybaveny přijímačem Wi-Fi, takže je lze ovládat pomocí iPadu, iPhonu, iPodu či telefony se systémem Aneroid

Individuálně dotvoříte krb zvolením zadní stěny krbu v provedení - hladký panel, designový panel nebo černé keramické sklo

Krbové vložky jsou standardně dodávány s dekorační náplní v podobě keramických polen, kterou můžete zdarma nahradit bílými, béžovými nebo šedými kameny a za příplatek také setem keramických polen Exclusive nebo Kryptonitem.

 Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Poslední aktualizace 15. června 2015.